אחרי צבא למבוגרים לסטודנטים לפי גיל לפי תחום מגזר ציבורי מוסדות ממשלתיים סדרנים עבודה באבטחה

סדרן בחירות: מה חשיבות וכמה מרוויח?

סדרן בחירות

בוא נדבר דוגרי, רובנו הגדול היה רוצה מאוד לעבוד יום שלם ולהרוויח סכום של 1500 שח ביום לא ככה?
טוב אז במציאות כמו שלנו רובנו לא מרוויחים סכומים כאלה באופן יומי… אבל היי לפחות פעם בשנתיים יש בחירות …
למי שלא הבין הכתבה הבאה הולכת לעסוק באבטחת בחירות בקלפיות.
במדינת ישראל אמנם החוק קובע כי אחת לארבע שנות שלטון מתקיימים בחירות דמוקרטיות אך בפועל הבחירות מתקיימות בדרך כלל בין שנתיים לשלוש לאחר התחלת שלטון .
הבחירות מתבצעות באופן שכל אזרח במדינת ישראל ללא יוצא מן הכלל רשאי להצביע פעם אחת למתמודד אחד , אופן ההצבעה נעשה בקלפיות .

מה תפקידו?

בעיקרון תפקידם של אותם הסדרנים לא מסובך מידי , הם כמובן אמורים למנוע מקרי אלימות של מצביעים , מקרי התססה שיכולים לקרות ומניעת מצבי אי סדר .
אך אם לומר את האמת מתי ראיתם מקרים כאלה / שמעתם על מקרים מהסוג הזה…
בפועל הסדרנים בודקים באופן שיטתי את המצביעים לפני כניסתם לקלפי ומחלקים לכל אחד מהם את הכרטיס שלו על מנת ליצור סדר מסוים ולמנוע תורים ארוכים מן הסתם…

דרישות התפקיד:

כמובן שהתפקיד לא דורש מיומנות רבה מידי כי בתכלס זה עבודה של סדרן רגיל .
אך למרות זאת עדיין כמאבטח וסדרן עלייך לעמוד בדרישות המקובלות של של מאבטח ( לדעת להשתמש בנשק ) ואם לומר את האמת ניסיון באבטחה לא יזיק …
הדרישה החשובה ביותר היא כמובן בריאות תקינה , נכונות לרציניות במשך כל היום העמוס והארוך הזה , יכולת ריכוז המאפשרת לך להיות מפוקס לכל מקרה ו..
תרחישים של אלימות , פיגועים וכל דבר מהסוג הזה צצים ממש ברגע ועל מנת שתוכל כמאבטח למנוע את אותם אירועים ואף להגן על שאר האזרחים עלייך להישאר מפוקס ומרוכז במשך כל זמן עבודתך .

כמה מרוויחים?

את התפקיד הזה ממלאים אותם סדרנים שלמען האמת לא עושים הרבה כי מקריח מהסוג שציינו כמעט ולא קורים אך למרות זאת הם מרווחים סכום כסף מאוד גדול ביחס לעבודה ליום אחד (1200-1500 שח) .

איך מתקבלים לעבודה?

השאלה אותה כולם רוצים לדעת זה איך מתקבלים לעבודה ומשיגים את העבודה הנכספת הזו ביום הבחירות…
התשובה לשאלה הזאת עדיין עמומה מן הסתם כי רוב האנשים שסוגרים עבודה ביום הבחירות משיגים זאת מקשרים אישיים של בני משפחתם ומקרובים למפלגות השונות ולמחלקות הפרסום שלהם…
אך עדיין גם כאיש ״רגיל ללא קשרים״ אתה לחלוטין יכול להשיג את העבודה באמצעות פנייה לוועדת הבחירות ולאחראים על כך במשרדי ראשויות העיר השונות  או למפלגות השונות (ולשמש כמפקח על הליך בחירות תקין).


    מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם