מוצרי אבטחה מצלמות אבטחה

מצלמות שטח: כל מה שצריך לדעת!

מצלמת שטח

מחפשים מצלמות שטח עמידות למים?
מחפשים מצלמות איכותיות שעמידות בתנאי שטח קשים?
אוקיי אז דבר ראשון הגעתם למקום הנכון…
בכתבה הבאה נסביר ונפרט באופן ברור על השימושים במצלמות אלו, על היתרונות שלהם ועל המחיר היקר שלהם והסיבות לכך...

מצלמות שטח הנקראות גם  מצלמות שביל או מצלמות ציידים מתאימות לפיקוח על שטחים חקלאיים, אתרי בניה, ציוד בשטח עבודה ועוד. מצלמת שטח סלולרית עובדת עם כרטיס סים ברשתות GSM ולהן יכולת לשלוח התראות בזמן אמת ב MMS ו/או אימייל למספר טלפונים ניידים. מצלמת שביל אלחוטית שומרת בנוסף את התמונות וצילומי הוידאו על כרטיס זיכרון כך שיש לכם תיעוד ופיקוח על הנעשה גם כשאינכם במקום. מצלמות שביל WIFI מסוגלות לפעול במשך תקופה ארוכה של מספר חודשים ללא תלות במקור מתח חיצוני. ניתן להוסיף למצלמת ציידים ניתן להוסיף פאנל סולרי או סוללת גיבוי ואז משך הפעולה הינו לתקופות ארוכות במיוחד. מצלמת שטח נסתרת ומצלמות שביל בשידור ישיר בנויות בתקנים מחמירים של עמידות בתנאי חוץ ופועלות בכל מזג אוויר. אנו מציעים מגוון מצלמות שטח עם אפליקציה. כמו גם מצלמות שביל אוגרות הנקראות גם מצלמת שטח מקליטה בהן נשמרים התמונות והווידיאו בכרטיס זיכרון. החברות אותן אנו מייצגים הנן מהמובילות בעולם בתחום.

ועכשיו למחיר של מצלמות אלו:

המחיר ההתחלתי של מצלמות אלו הוא 1000 שח !
הסיבה לכך היא משום שאיכות חומרי הגלם של מצלמות אלו איכותי מאוד וכתוצאה מכך יקר מאוד…
מצלמות אלו יכולות אף להגיע ל3500 שח וההבדל כמובן הוא בסוגי העמידות של מצלמות אלו, איכות המצלמה וכמובן קיבולת הזיכרון השונה בעל מצלמה…
רוב המצלמות נעות בסביבות ה2000 שח והן המומלצות ביותר מכיוון שהם לא מתפשרות על האיכות שלהם והעמידות שלהם בשטח ובנוסף המחיר שלהם ביחס לשוק הוא סביר מאוד.


    מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם