אבטחת אישים אחרי צבא ביטחון לפי תחום מגזר ציבורי מוסדות ממשלתיים עבודה באבטחה

מאבטח בוס: כמה מרוויח מאבטח בכיר בארץ? ומדוע זה בשבילך…

בניגוד למאבטח שמאבטח מקומות "רגילים" בהם אין סיכון והתחייבות, מאבטח בכירים מתוגמל בהתאם בין היתר בשכרו. ניתן לראות כי מאבטח "רגיל" מרוויח בין 8-10 ש"ח פחות ממאבטח רגיל. שגרת עבודתו יותר מעניינת והוא ימצא יותר משמעות וחשיבות בעבדותו מיתר אחיו המאבטחים.

אז כמה תכלס מרוויח מאבטח בוס?

שכרו לשעה נקבע בהתאם לתפקידו, כלומר מאבטח בוס של פרסונה בכירה מאד, למשל שר כלשהו או אדם חשוב מאד אחר ירוויח יותר מאשר מאבטח במתקן ממשלתי. שכרם נע לרוב בין 40-45 ש"ח לשעה, ויכול גם להגיע ל50 ש"ח לשעה ומעלה בהתאם למשרה.

מה הסיכון?

לרוב עבודת המאבטח בוס לא כרוכה בסיכון רב, כמובן שהדבר תלוי סיטואציה במצב המדינה, כלומר בין אם המדינה נמצאת במצב מתוח או בין אם לא והאם האדם אותו הם מאבטחים מצוי באיום, דוגמת יצחק רבין ז"ל.

תכלס עבודת מאבטח הבוס היא לאפשר לאותו אדם אשר הוא מאבטח לנהל את שגרת חייו בצורה בטוחה, לקיים את מחויבותו ללא פחד ולשמור על הנורמה.

יש זכויות והטבות?

עבודת מאבטח הבכירים היא לרוב מאתגרת וטובענית יותר מעבודת האבטחה הקלאסית, לרוב עקב הנהלים אותם עליו לבצע על מנת לשמור על סביבה סטרילית עבור הבכיר.

רוב מאבטחי הבוס עובדים בעבור משרד ממשלתי ועקב עובדה זאת הם זכאים לכל ההטבות והזכויות המצויות בידי עובדי המשרד. כגון: במידה ועובדי המשרד זכאים לימי חופש או לקרן השתלמות, הרי שגם אתם תהיו זכאים לכך ותוכלו ליהנות מתנאי עבודה מצוינים שכוללים תנאים סוציאליים מלאים לצד התחשבות רבה יותר מצד המעסיקים.

שעות גמישות?

במסגרת העבודה כמאבטח בוס ישנה פחות גמישות בכל הנוגע לשעות העבודה מפני שלרוב ישנו צורך ממשי בנוכחות מאבטח הבוס ואי נוכחתו תעמיד את הבכיר בסיכון ממשי.

לכן,נדרשת התאמה אישית של מאבטח הבוס לסיטואציה הנתונה של הבכיר, כמו לדוגמה: תקופה מתוחה, מסעות בחו"ל ופגישות מסווגות וזה בניגוד כמובן לעבודת המאבטח ה"רגיל" שעובד במסגרת ה9:00-17:00 לא שונה ממש מכל עובד משרדי…


מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם