אבטחת טיולים לפי תחום עבודה באבטחה

חובש טיולים: מהו עבודתו והאם כדאי לנו להיות חובשים לטיולים?

חובש טיולים - נוף של חובשים לטיולים
חובש טיולים - נוף של חובשים לטיולים

סיימתם שירות צבאי? הגיע הזמן לפגוש את המציאות. בין אם תלכו ללמוד באוניברסיטה ובין אם תלכו לעבוד במשרה מלאה, בוודאי תתאכזבו לגלות שעבודה נדרשת ואינה כייפית במיוחד. זה השלב בו מתחילים להתגעגע לשירות הצבאי הקליל עם החבר'ה. אבל, תנו לנו לספר לכם על אפשרות אחרת, תבדקו את האפשרות להיות חובש טיולים!!!

חובש טיולים

חובש טיולים הנו אחד העובדים הכי מאושרים במשק. מדובר באדם אשר כל אחריותו לעבוד במידה ודברים יוצאים משליטה ויש נפגעים. ב-99% מהטיולים החובש כלל אינו נדרש לעבוד ולכן ביכולתו ליהנות מהטבע בתפארתו, לטייל בכל רחבי הארץ, להשתתף במשלחות של תגלית ובעוד שלל פינוקים נוספים ועוד לקבל על זה כסף!

 

רגע לפני שאתם משאירים פרטים ויוצאים לעבוד כחובשים בטיולים, נספר לכם אודות העבודה של חובש טיולים:

מהו עבודתו והאם כדאי לנו להיות חובשים לטיולים?

על כתפיו של חובש טיולים מונח משקל רב למרות העובדה שלרוב אין לו עבודה בפועל. במידה ואחד מהמטיילים יפצע ואו יפגע בכל דרך שהיא, על החובש להיות הראשון להעניק עזרה ראשונה בשטח ולהחזיק את הנפגע ביציבות בריאותית עד להגעתם של גורמים רפואיים מוסמכים כדוגמת רופאים ואו פרמדיקים.

כלומר, אין מקום לזלזל בתפקיד חשוב זה. לא אחת, חובשים בטיולים מצילים חיים בכך שהם יודעים מה מותר ומה אסור לעשות במגוון רחב של מקרים. לכן, במידה ואתם רוצים ליהנות מעבודה כייפית ניתן לעבוד כחובש טיולים אך חשוב לזכור שלא מדובר בעבודה בדיחה אלא במשהו רציני בהרבה.

למי מתאים תפקידי חובש טיולים?

בראש ובראשונה, לאלו שאינם מפחדים ממעט דם. אנשים שיש להם קור רוח טבעי בנסיבות מורכבות כדוגמת פציעה פיזית שלהם ואו של הסובבים אותם. כך לדוגמה, במידה והתנדבתם בעבר במד"א ואו במידה ושירתתם בצבא בתפקידי חופ"ל, חוג"ד ואו כל תפקיד רפואי אחר, לא צפוי להיות לכם בעיה לאייש משרות דרושים חובשים לטיולים וזאת כי אתם מורגלים לכך היטב.

במידה ואתם ללא רקע רפואי כלשהו, עדיין ביכולתכם לעבור הכשרה די קצרה בה תלמדו ותתרגלו מקרים בהם נדרש התערבות רפואית בשטח. כך, תלמדו בקורס חובשים על החייאה, טיפול בפגיעות מסוגים שונים וכל מה שנדרש מכם בכדי להצליח להציל חיים במהלך הטיול אם חס ושלום הדבר יידרש מכם.

לסיכום,

מדובר בעבודה נהדרת לסטודנטים שרוצים לשלב עבודה ולימודים, למשוחררים טריים מהצבא שרוצים לטעום מעט חופש לפני עבודה רגילה ומתסכלת, לאנשי חופש וטבע שרוצים לשלב עבודה ופנאי יחד ועדיין להרוויח כסף טוב מידי יום!


    מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם