אילת לפי תחום מגזר ציבורי מלונות תיירות ופנאי

אבטחת מלונות: למי זה מתאים? ולמה זה חשוב כל כך…

אבטחת מלונות

אוקיי, אז יצאתם עם המשפחה לחופש , נסעתם עד לבית מלון והדבר היחידי שאתם חושבים עליו זה חופש, בריכה והכי חשוב מנוחה. אך,לצערנו במדינה כמו ישראל נוכחות כוחות ביטחון חשובה בכל מקום ובעיקר במקום ציבורי ומתויר כמו בתי המלון .
כמו שכבר הבנתם בבתי המלון התיירים והנופשים חושבים רק על מנוחה וכיף ולכן כמאבטח מלונות זאת המטרה שלך לדאוג לשאננים, לצערנו עם כל הטוב השרוי בבתי המלון, קיים חשש מאוד גדול לפיגועים במקומות כאלו מכמה סיבות ברורות:

1) מדובר במקום ציבורי הומה אדם (תיירים מרחבי תבל , ישראלים נופשים).
2) המטרה הברורה של שונאינו היא לפגוע במקומות בהם טוב לנו וכך לנסות להשיג את מבוקשם בדרך של טרור והפחדה.
לכן חשוב להבין שבתי מלון מהווים מטרה תמידית ושעבודת האבטחה במלונות חשובה מאוד , רצינית מאוד ודרושה כמויות גדולות של ריכוז בעיקר בגלל השאננות ששוררת במקומות האלו, האוכלוסייה המתחלפת והאיומים התמידיים.

אבטחת בתי מלון היא תנאי שמציבה המשטרה לכל בית המלון ובלעדיו לא יוכל בית המלון לפתוח את שעריו לאורחים

האם זה בשבילך?

מאבטחי בתי מלון נדרשים להתייחס לאיומים בצורות שונות ולהתאים את עצמם לנוחות האורחים תוך כדי הימנעות מהתפשרות על תנאי ביטחון. הם נדרשים להיות ערניים בכל רגע נתון, לא לבלוט בשטח ולהפריע לשגרת בית המלון ובו זמנית לספק הגנה מקיפה בכל חלקיו של המלון. מאבטחי בתי מלון הם לרוב בעלי ניסיון שטח רב ובעלי ארגז כלים נרחב להתמודדות עם אירועים ביטחוניים, מקרב מגע עד מתן עזרה בשעת חירום ועוד…

האם יש עבודה בשבילי בתחום?

התשובה היא כן!,המודעות לחשיבות אבטחת בתי המלון בעשור האחרון גוברת משנה לשנה וזאת לאור אירועי ביטחון וניסיונות חבלה חוזרים ונשנים מצד ארגוני טרור, מפגעים בודדים או פשוט כמה תיירים שהתעצבנו אחד על השני בבריכה. הצורך בצוות אבטחה בבתי מלון גובר בארץ ובעולם וכך גם מספר אנשי הביטחון המועסקים בעולם מסביב לגלובוס ובפרט בישראל. ענף התיירות הוא בצמיחה מתמדת ועל כן הצורך באנשי ביטחון איכותיים שיבטיחו את שמו הטוב של המלון וביטחון התיירים גם כן גובר.

אם אתה מחפש עבודה באבטחה, ומחפש עבודה בעלת חשיבות עליונה ותרומה משמעותית לביטחון התיירים והנופשים במדינתנו. אז כל מה שנותר זה להשאיר פרטים ומפה אנו נעזור לך 🙂

טופס השארת פרטים לעבודה באבטחה

מלא את הטופס ויחזרו אליך עם מגוון מקצועות אשר דרושים לאבטחה
  • אנא ספר לנו ככל האפשר על מצבך הבריאותי, שירות צבאי, מקום עבודה רצוי..

 

 

 


מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם