אבטחת טיולים אחרי צבא למבוגרים לסטודנטים לפי גיל לפי תחום עבודה באבטחה

אבטחת טיולים: האם כדאי להיות מאבטח טיולים?

אבטחת טיולים - מאבטח טיולים
אבטחת טיולים - מאבטח טיולים

אבטחת טיולים היא בין העבודות היחידות בהם ניתן לשלב בין עבודה ופנאי. אמנם לא כל טיול יהיה חלומי אך אלו שאוהבים את המרחבים ואת תחושת החופש יתחברו באופן מיידי לכל תחום אבטחת טיולים. אבטחת טיולים שונה במהותה מסוגי אבטחה אחרים וזאת מאחר ותפקיד מאבטח טיולים להיות זמין בכל זמן וזאת על אף שמדובר בקבוצה שנמצאת בתנועה מתמדת. לרוב מאבטח טיולים יהיה כוח מאסף של הקבוצה כדי שכולם יהיו לפניו וביכולתו לזהות סיכונים המתקרבים ויכולים לפגוע באחד מבני הקבוצה.

עבודה באבטחת טיולים אינה מחייבת ברקע צבאי כלוחם ומספיק שעשיתם שירות מלא בצבא כדי שתוכלו לשאת נשק ולעבור קורס מיוחד של מאבטחי טיולים ומיד לאחר מכן להתחיל בעבודה. ישנם סוגים שונים של אבטחת טיולים אך ברוב החברות לא נותנים לכם לבחור את הקבוצות שתלוו אלא קובעים זאת עבורכם. במידה והחלטתם להפוך למאבטחי טיולים חשוב שתדעו שעליכם להתחייב לחברת האבטחה למשך זמן מסוים ולצאת למינימום טיולים בכל חודש וזאת כדי שחברת האבטחה תוכל להחזיר את ההשקעה בכם ולהרוויח כסף.


רוצים לעבוד באבטחת טיולים? השאירו פרטים ונדאג לכם!


אבטחת טיולים – האם כדאי להיות מאבטח טיולים?

בגדול. כן. שווה מאוד להיות מאבטח טיולים אך בעיקר משתלם לאלו שאוהבים את הטבע ורוצים ליהנות מטיולים בכל רחבי הארץ לאחר שירותם הצבאי כאשר הם עוד רווקים ויכולים לעשות ככל העולה על רוחם. יש סוגים שונים של אבטחת טיולים והמאבטחים נוטים לריב על אילו הטובים:

 • אבטחת תגלית – אבטחת טיולים של המגיעים במסגרת "תגלית" 
 • אבטחת טיולים של משפחות ותיירים – משתלם במיוחד!
 • אבטחת טיולים של בתי ספר יסודיים – אבטחה של טיולים עם ילדים קטנים.
 • אבטחת טיולים של תיכונים ונוער – עבודה זורמת יותר עם טיולים מושקעים יותר.
 • אבטחת טיולים בירושלים ובערים אחרות – עבודה שחוזרת על עצמה בכל פעם מחדש.

בעוד השניים הראשונים זוכים לביקוש רב מצד המאבטחים האחרים מעט פחות. רוב עבודתו של מאבטח טיולים תהיה דווקא בשלושת הקבוצות האחרונות ולא בהכרח עם פינוקים וכיף כפי שייתכן ויהיה בטיולי משפחות ותגלית. ולמרות זאת, להסתובב בכל רחבי הארץ עם מוזיקה באוזניים והפגישה עם אנשים חדשים ועם הטבע על בסיס יומי בהחלט גורם לתחושה טובה אצל מאבטחי טיולים. אין ספק שאבטחת טיולים זו אחלה עבודה לשנה עד שנתיים אך לא ניתן לאבטח טיולים כסטודנט. לשם כך יש עבודות אבטחה לסטודנטים.

אם אתם תושבי ירושלים יש לכם הזדמנות מצוינת לעבוד באבטחת טיולים אך לא רק, יש שפע של עבודה באבטחה בירושלים במגוון רחב של משרות ובין היתר יש ביקוש אדיר למאבטחים שיאבטחו טיולים של תיירים ושל קבוצות שמגיעות לעיר. כל קבוצה שמגיעה ועוברת בסמוך למזרח ירושלים תידרש באבטחה ולכן מאבטחים רבים פועלים במסגרת קבוצות רבות של בתי ספר והדרכות ממגוון תנועות במזרח העיר וכמובן בכל האטרקציות הנוספות שיש לעיר להציע.

היתרונות באבטחת טיולים:

 • מגע עם אנשים ועם הסביבה במקום להיתקע במשרד.
 • תחושת חופש והרגשה נעימה לצאת לעבודה.
 • מרוויחים כסף לא רע וזה מצוין למי שאוהב לעבוד רק מספר ימים בשבוע.
 • לינה במלונות ובשטח – כניסה לכל האטרקציות והבילויים חינם.

החסרונות באבטחת טיולים:

 • לא כולם אוהבים ללוות ילדים קטנים לטיולים.
 • לא בטוח שתרצו ללכת כמה פעמים בשנה לאותו מקום בילוי.
 • זה לא מתאים לסטודנטים ולאנשים שצריכים יציבות.
 • מתאים רק לאנשים חזקים בעלי אופי אנושי חם.

האחריות של מאבטח טיולים גבוהה מאוד. הוא אחראי לשלמות הקבוצה ולהוות הגנה במידת הצורך. מאבטח שמלווה טיולים חייב לדעת להעניק עזרה ראשונה מאחר ופעמים רבות ילדים וצעירים רבים נפגעים במהלך הטיול ומצריכים טיפול מיידי במקום ואין אדם אחר שיכול לטפל בנפגע חוץ מהמאבטח. בשורה התחתונה זוהי עבודה כייפית ומרגשת עם אחריות רבה ובהחלט יכולה להתאים לשנה או שנתיים בהם אתם רוצים בכיף.

רוצים עבודה? תשאירו פרטים ונדאג לכם!


  מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם