אבטחת אישים לסטודנטים לפי גיל לפי תחום עבודה באבטחה

אבטחת אישים: מדוע עבודה זאת נחשבת כל כך ואיך מתקבלים אליה

בכתבות הקודמות דיברנו על מה החשיבות של אבטחה ? מה התנאים שהמאבטחים האלו מקבלים ? וכמובן נתנו הרבה דוגמאות לעבודות מהסוג הזה..
בכתבה הבאה נעסוק בתחום האבטחה החשוב ביותר לטעמי , תחום זה נקרא ״ מאבטח אישים״ כלומר מאבטח אנשים בעלי חשיבות מרובה ( בדרך כלל אנשי פוליטיקה, בכירים בצבא , וכל הסוגים של הבכירים המדיניים הגדולים ביותר ) .
מאבטח אישים יכול להיקרא גם מאבטח בוסים , מאבטח בכירים …
הסיבה שהתפקיד הזה הוא מהחשובים ביותר בתחום האבטחה הוא מכיוון שבמדינה כמו ישראל בה הכל נפיץ ברגע והאנשים מהדרג המדיני הבכיר חייבים להיות מוגנים כל הזמן מאנשים שרוצים לפגוע בהם , בין אם זה טרוריסטים , מחבלים , אנשים שלא מסכימים עם הדעה אותה מציג אותו בכיר .

מניסיון העבר למדנו על כמה מקרים כאלו והבולט ביותר הוא רצח ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז״ל .
למי שלא יודע , הרוצח של רבין היה יגאל אמיר שהוא יהודי בדיוק כמו רבין אך לא הסכים עם דעותיו , פרט חשוב נוסף הוא שיגאל אמיר פגע גם במאבטח של רבין ששמו יורם רובין , יורם הגן בגופו על רבין וזה מראה על הגבורה והאומץ של מאבטח האישים של רבין .
אז אחרי שסיימנו לדבר על מקרי העבר והסיבות מדוע הכל נפיץ ומסוכן במדינתו חשוב להבין כי מאבטחי האישים הם אנשים בעלי מיומנות רבה וריכוז מאוד גדול .כמובן שעם האחראיות בא גם התנאים הטובים בהרבה ממאבטחים רגילים ופשוטים , המשכורת של מאבטחים אלו גדולה בהרבה ואף טובה מאוד ביחס לעבודות נחשבות בשוק העבודה בישראל , התנאים והכבוד שמקבלים המאבטחים הוא מיוחד ובוסb; הם נחשפים לפגישות היסטוריות ואף סודיות שהרבה מאוד מאיתנו היינו רוצים להיות נוכחים בהם .

אבטחת שרים וחברי כנסת

במסגרתם עבודתם הציבורית, נשקפת סכנה ממשית לחייהם של חברי הכנסת והשרים במדינתו. אנשים אלו נבחרו על מנת לייצג את ציבור בוחריהם ועל כן יש עליהם חובה להביע את דעתם בנחרצות ובמקרים מסוים אף בעוצמה.

מטבע תפקידם הם מוצבים בחזית התקשורתית מידי ערב ולא פעם מאיימים על חייהם אזרחים במדינה או גורמים אחרים שרוצים להשפיע על החלטותיהם או פשוט לגרום לכאוס. מקרים שקרו בעבר בכל הנוגע לפגיעה בחברי כנסת ושרים ברחבי העולם הובילה להקמת יחידת "מגן" במערך האבטחה במשרד ראש הממשלה.

תפקיד יחידת "מגן" הינה לאבטח את השרים בממשלה ואת חברי הכנסת, התפקיד הינו תפקיד שטח מבצעי אשר עובדים תחת משרד ראש הממשלה ומתבצע בסביבת עבודה דינאמית ומשלב עבודה בארץ ובחו"ל.

  • העבודה במסגרת משמרות, כולל סופ"ש/לילות.
  • התפקיד מאפשר שילוב של לימודים ועבודה במשרת סטודנט.

אז לסיכום , מאבטח האישים זה אחת העבודות המאתגרות , המעניינות והמסקרנות שתחום האבטחה יכול להציע , העבודה לא מתאימה לכולם וכמובן נדרשים בהם מיומנויות ודרישות גבוהות בהרבה משאר סוגי האבטחה .


מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם