אחרי צבא ירושלים כללי לפי אזור לפי גיל מידע מידע למאבטח

אבטחה בירושלים: מקומות עבודה באבטחה בירושלים שכדאי לבדוק!

שער שכם - אבטחה בירושלים
שער שכם - אבטחה בירושלים

אבטחה בירושלים שונה מכל מקום אחר בישראל! ירושלים היא ללא ספק בירת העבודות באבטחה וזאת מאחר ומכלול האיומים בה גבוהה מכל מקום אחר. מעבר לכך שפע של משרדי ממשלה, כלי תחבורה ציבורית ותיירות נכנסת מחייבת בליווי מפאת האיומים ולכן אבטחה בירושלים הופכת לאטרקטיבית במיוחד עבור אלו שרוצים לעבוד בתחום.

אנו עושים עבורכם סדר במגוון עבודות אבטחה בירושלים לנוחיותכם, במידה ואתם רוצים לעבוד באבטחה בעיר פשוט פנו אלינו בטופס המופיע בצד העמוד או בתחתית מאמר זה!

עבודות אבטחה בירושלים

 1. עבודה באבטחה במשרדי ממשלה בירושלים.
 2. עבודה באבטחה במזרח ירושלים (עיר דוד, הרובע המוסלמי, הר הזיתים).
 3. עבודה באבטחה ברכבת הקלה, בתחבורה הציבורית בירושלים.
 4. עבודה באבטחה בתחנות משטרה בירושלים (כולל הכותל המערבי).
 5. עבודה באבטחה במוזיאונים ובמוסדות תרבות ופנאי בירושלים.
 6. עבודה באבטחה בבתי חולים ובשירותים לתושב בירושלים.
 7. עבודה באבטחה בחברות פרטיות וברשתות מזון וקניונים בירושלים.
 8. עבודה באבטחה של מתקנים מיוחדים כדוגמת פי גלילות בירושלים.
 9. עבודה באבטחה במלונות בירושלים.
 10. עבודה באבטחה של מוסדות חינוך בירושלים.
 11. ועוד

מוכנים? נצא לדרך!

1. עבודות אבטחת מוסדות ממשלה בירושלים

אין ספק שירושלים מאפשרת מגוון רחב של עבודות במשרדי ממשלה שונים בבירה. אבטחה בירושלים ובפרט במשרדי ממשלה מפרנסת סטודנטים רבים שמוצאים עבודות נחשקות בהם ניתן ללמוד גם בעבודה וליהנות מתנאי שכר הוגנים הכוללים קרנות פנסיה, השתלמות ועוד מגוון תנאים סוציאליים מלאים בדומה לעובדי המשרד. כאשר ניתן למצוא עבודות ב:

 • עבודה באבטחה במשרד החינוך בירושלים. (31-34 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במשרד הפנים בירושלים. (31-36 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במשרד הבריאות בירושלים. (31-33 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בביטוח לאומי בירושלים. (33-38 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במשרד המשפטים בירושלים. (31-36 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה ברשות המסים בירושלים. (31-36 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במשרד האוצר בירושלים. (33-40 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במשרד ראש הממשלה בירושלים. (תלוי ברמת האבטחה)
 • עבודה באבטחה במשרד החוץ בירושלים. (34-40 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במשרד התקשורות ורשות השידור בירושלים (31-36 ש"ח לשעה)
 • ועוד משרות אבטחה רבות אחרות..

כפי שניתן לראות העיר ירושלים מרושתת היטב במשרדי ממשלה בכל הרמות. חלקן מקבלות קהל ואחרות אינם מקבלות קהל. חלקם מחייבות בידוק מוקפד על הבאים בשערי המשרד באחרים מדובר בעבודת שמירה נוחה בלבד. לכל משרד יש מספר מבנים ומתקנים שמחייבים באבטחה ובחלקם יש צורך במשרות גם בשבתות ובחגים כך שניתן להרוויח כסף טוב במיוחד.

המיוחדות בעבודת אבטחה במשרדי ממשלה היא החובה לתת תנאים סוציאליים מלאים הכוללים ארוחות או ימי הבראה וחופשה לצד שפע של מענקי וותק ועוד. עבודה במשרד ממשלתי מחייבת אתכם בייצוגיות גבוהה כגורמים שפועלים במגרת משרד ממשלתי שמשרת את הציבור.

2. עבודה באבטחה במזרח ירושלים 

עבודת אבטחה במזרח ירושלים מורכבת ומסוכנת בו זמנית אך משלמת טוב מאוד. במזרח ירושלים יש שפע של עבודות ובבקרים ניתן לראות את מספר המאבטחים שמגיעים בעזרת הרכבת הקלה לצידה המזרחי של העיר כדי להבין שמדובר במקצוע של ממש. כאשר מתייחסים לעבודה באבטחה במזרח ירושלים מתכוונים לרוב למשרות הבאות:

 • עבודה באבטחה בליוויים ובעמדות בעיר דוד במזרח ירושלים. (37-40 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בליווים ברובע המוסלמי במזרח ירושלים. (36-40 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בליווים ובעמדות במעלה הר הזיתים בירושלים. (33-40 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בעיר העתיקה בירושלים. (30-38 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בממילא בירושלים. (27-30 ש"ח לשעה)

עבודות אלו אינם קלים ומחייבים מעבר קורס ייחודי. מעבר לכך בעבודות אלו עובדים בכל השבוע ובמשמרות ארוכות יותר וזאת מאחר והצורך בליווי התושבים והמבקרים במזרח העיר לא נגמרת גם לא בשבתות ובחגים. כאשר רוצים להרוויח כסף גדול בפרק זמן קצר העבודה באבטחה במזרח ירושלים בהחלט קורצת לרבים. העבודה במזרח ירושלים מחייבת היערכות שונה הן בלבוש (לעתים מאבטחים סמויים מהעין) והן בזיהוי איומים והתמודדות עימם בתוך המון אנשים וברחובות צרים במיוחד כאשר המאבטח נמצא לרוב בזוג עם מאבטח נוסף וכמובן הם נמצאים בתנועה דבר שמחייב בעירנות גבוהה יותר.

 

3. עבודה באבטחה ברכבת הקלה, בתחבורה הציבורית בירושלים

ירושלים, עיר ענייה ורוב תושביה משתמשים בתחבורה הציבורית מידי יום. אמנם כבר לא רואים מאבטחים על כל תחנת אוטובוס בעיר כפי שהיה בתקופת האינתיפאדה השנייה אך בהחלט יש מכלול רחב של מאבטחים שפועלים במסגרות שונות ברחבי העיר. כאשר מחלקים את מכלול המאבטחים בתחבורה הציבורית בירושלים לגורמים מקבלים את החלוקה הבאה:

 • עבודה באבטחה ברכבת הקלה בירושלים. (33-39 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה תחנה מרכזית ירושלים. (30-32 ש"ח לשעה)

העבודה במשרות אבטחה ברכבת הקלה ובאוטובוסים בעיר לצד השמירה על התחנה המרכזית בירושלים אינה קלה. במיוחד לא לאלו שחייבים להיות בתנועה ולעבוד בין השאר בתחנות הרכבת במזרח העיר (העיר העתיקה ושואפט) הרכבת הקלה סופגת זריקות אבנים וזריקת בקבוקי תבערה אחת לכמה ימים ומאבטחי הרכבת הקלה חייבים להיות עם יד על הדופק בכל עת. מדובר בעבודה מאתגרת אך גם מעניינת ובעיקר ניתן להרוויח בה כסף טוב ותנאי הקבלה לעבודה ברכבת נוחים בסך הכל.

עובדי האבטחה בתחנה המרכזית בירושלים נהנים מחנויות ושירותים בקרבת מקום לצד ימים בהם עליהם לבדוק הרבה פחות ובעיקר לסייר כמאבטחים סמויים בתוך התחנה המרכזית ובסביבותיה והם נמצאים ברמת סיכון נמוכה יותר אך עם זאת שכרם בסוף חודש נמוך משמעותית מעובדי הרכבת הקלה שיכולים לעבוד משמרות של 10 שעות ומרוויחים כסף טוב יותר לכל שעת עבודה.

4. עבודה באבטחה בתחנות משטרה בירושלים

באופן אירוני המשטרה שוכרת מאבטחים שיאבטחו עבורה את תחנות המשטרה במגוון מתקנים ותחנות בכל רחבי העיר. עבודה באבטחת תחנות משטרה אינה מורכבת ומשלמת מעט פחות משאר המקומות אך בהחלט יש ביקוש תמידי לעובדים ושעות עבודה רבות. המקומות הבולטים בהם ניתן לעבודה בעיר:

 • עבודה באבטחה במטה הארצי בירושלים. (27-31 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במגרש הרוסים בירושלים. (27-31 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בכותל המערבי בירושלים. (30-31 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בתחנות משטרה בסובב העיר ירושלים. (27-31 ש"ח לשעה)

עבודה בתחנות משטרה מחייבת מעבר לקורס אבטחה גם יומיים בהם תלמדו איך להשתמש בנשק מסוג "גליל" נשק כבש אך נדרש בחניוני המשטרה ובעמדות השונות. בחלק מתחנות המשטרה העבודה נעימה מאוד ובהם ניתן לראות את פעולות המשטרה מבפנים ואף להכיר את המשרתים בכחול מקרוב ובהחלט מדובר בחוויה טובה.

עבודה באבטחה בכותל המערבי אף היא משתייכת לתחנת המשטרה ברובע המוסלמי ולתחנת המשטרה בשער יפו. עובדי האבטחה בכותל המערבי מקבלים שכר גבוהה יותר מתחנות המשטרה האחרות שפרוסות בעיר וזאת מאחר והעבודה קשה יותר. יתרה מזאת, ניתן לעבוד באבטחה בכותל המערבי עם רובאי נמוך יותר ובמשמרות ארוכות יותר וכמעט ללא הגבלה כך שניתן להגיע לרף שכר גבוהה במיוחד (אפשרי לעבוד במשמרות 12 שעות עד שישה ימים בשבוע) וכך לחסוך כסף רב במהירות רבה.

 

5. עבודה באבטחה במוזיאונים ובמוסדות תרבות ופנאי בירושלים

ירושלים משופעת במוסדות תרבות ובמוזיאונים. חלק מהמוזיאונים נמצאים במזרח העיר, אחרים במערב העיר אך כולם מחייבים אבטחה. עבודת האבטחה במוזיאונים ובליווי עובדי ארכאולוגיה שנדרשים להתנייד במקומות פחות סימפתיים משלמת לא רע ונכללים בתנאי העבודה תנאים לא רעים בכלל. העבודות הבולטות בעיר:

 • עבודה באבטחה במוזיאון ישראל בירושלים. (30 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה במוזיאון ארצות המקרא בירושלים. (30-36 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בליווי ארכאולוגים במזרח העיר ירושלים. (30-36 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה של תאטרון ירושלים, החאן, יס פלאנט, סינמה סיטי ירושלים(25-27 ש"ח לשעה)

ישנם עבודות סטטיות ובסיסיות כדוגמת אבטחת מוסדות תרבות כמוזיאון ישראל ותאטרונים ומוקדי בילוי אך יש גם עבודות באבטחה של מוזיאונים שנמצאים תחת איום מפני פגיעה וגנבות כך שנדרשים לעבודות אבטחה רציניות יותר. עבודת אבטחה בליווי ארכאולוגים כבר הרבה יותר מעניין ומאתגר כאשר יש לאבטח אדם שנדרש לבצע בדיקות שונות בכל רחבי העיר העתיקה ומזרח ירושלים ומדובר בעבודה מרתקת ומגוונת שמשלמת היטב.

6. עבודה באבטחה בבתי חולים ובשירותים לתושב בירושלים

אמנם בתי חולים משתייכים למשרד הבריאות אך הם עדיין מתנהלות בנפרד ברמה מסוימת. מעבר לכך ישנם מגוון משרדי עירייה ושפע של תחנות בריאות ושירות לתושבים. כך לדוגמה:

 • עבודה באבטחה של בתי חולים בירושלים. (31-34 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה של תחנות ובתי חולים פסיכיאטריים בירושלים. (31-34 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה בבניין העירייה בירושלים. (27-31 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה קופות חולים בירושלים.(25-30 ש"ח לשעה)

עבודות אלו מחייבות אתכם בייצוגיות מצד אחד אך גם בסבלנות רבה והתמודדות עם אורחים ומבקרים שאינם תמיד הנעימים ביותר אך מתמודדים עם משברים לא קטנים ויש להבין אותם ולהתייחס אליהם בכבוד. מקומות אלו שמקבלים קהל ומשרתים את הציבור בשעות הכי לא נוחות וכאשר הם במצב נפשי ירוד בהחלט מעמידים אתגרים לא פשוטים עבור המאבטחים אך מצד שני בתי החולים פעילים 24/7 וניתן לעבוד בהם במשמרות בכל זמן ולהרוויח כסף לא רע כאשר בלילות אף ניתן ללמוד ולעשות שיעורי בית.

 

7. עבודה באבטחה בחברות פרטיות וברשתות מזון וקניונים בירושלים.

עבודה באבטחה של חברות הפרטיות כדוגמת רשתות מזון ורשתות קמעונאות כבר אינה דומה לכל סוגי האבטחה השונים וכמובן שהשכר נמוך יותר ודומה יותר לעבודות אבטחה במרכז הארץ. בעבודות אלו כל אדם יכול לעבוד ומדובר במשרות עבורם תנאי ההכשרה קלים בהרבה. כך לדוגמה:

 • עבודה באבטחה בקניון מלחה בירושלים. (27-30 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה באצטדיון טדי בירושלים. (סדרני ספורט לפי אירוע – שכר מינימום)
 • עבודה באבטחה בחניות רמי לוי בירושלים.(25 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה ברשתות קמעונאות וקניונים בירושלים. (25 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה באירועים זמניים בירושלים (סדרני ספורט לפי אירוע – שכר מינימום)

בעבודות אלו אין תנאים סוציאליים, אין נוחות ואין יחס מיוחד אך בהחלט ניתן להתפרנס בעבודה זו וכמובן שתנאי הקבלה מאפשרים לכל אדם לעבוד בתחום ללא תלות משמעותית בגילו או במעבר קורס קשוח ומאתגר. עבודות אלו חלקם יציבות וקבועות ואחרות משתנות והשכר עליהם יהיה מינימום לרוב.

8. עבודה באבטחה של מתקנים מיוחדים כדוגמת פי גלילות בירושלים

עבודה בפי גלילות (מתקן אחסון שמנים ונפט) לצד אבטחת מגוון רחב של מתקנים מאפשר לאילו הרוצים בכך לעבוד בתנאים מיוחדים בו כמעט ואין הפרעות במהלך היום וניתן ללמוד פעמים רבות במקביל לעבודה בפועל כך שמדובר בתנאים טובים. ולמרות זאת, במתקנים אלו התחלופה נמוכה מאוד ונדרשים עובדים רק אחת לתקופה ארוכה.

9. עבודה באבטחה במלונות בירושלים

ירושלים מרכזת פעילויות רבות וכל תייר המבקר בישראל חייב לעבור בה. ירושלים משופעת במגוון אטרקציות ובילויים והמבקרים רוצים להרגיש בטוחים ולצד חוק המחייב באבטחת מלונות כלל המלונות בעיר מחזיקות מאבטחים חמושים.

 • עבודה באבטחה של מלונות בירושלים (27-30 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחת טיולים בירושלים (25-27 ש"ח לשעה)

בין אם התייר נמצא במלון עצמו או בין אם הוא יוצא לסיור מודרך במזרח העיר, רבים רוצים שיהיה אבטחה על המבנה ולכן מלונות רבים בירושלים מחזיקים בצי מאבטחים שמתלבש בצורה מכובדת ונותן תחושת ביטחון לאורחי המלון. גם העוסקים בתיירות נהנים משירותי אבטחה ולכן אבטחת טיולים בירושלים בהחלט משתלמת אך כמובן אינה משלמת כפי שמשלמים במשרות קבועות במגוון אתרים ומשרדי ממשלה.

 

10. עבודה באבטחה של מוסדות חינוך בירושלים

כמו בכל עיר אחרת יש צורך באבטחת מוסדות חינוך בירושלים. בירושלים יש מגוון רחב של מוסדות חינוך שמבקשות שירותי אבטחה:

 • עבודה באבטחה של מוסדות חינוך בירושלים. (25-27 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה של מוסדות חינוך לאמריקאים בירושלים. (25-27 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה של מכונים ומכללות בירושלים. (25-30 ש"ח לשעה)
 • עבודה באבטחה של האוניברסיטה העברית בירושלים. (25-30 ש"ח לשעה)

העבודה במוסדות חינוך תשתנה בהתאם לסוג המוסד, בעוד מוסדות חינוך כגנים מחייבים אדם נוכח לצורך בקשת הורי הילדים שרוצים להרגיש בטוחים. באבטחת מוסדות חינוך כבר יש חובה במאבטחים שעברו קורס מוס"ח (קורס אבטחת מוסדות חינוך) שנקבע על ידי משרד החינוך. לצידם יש את מאבטחי המכללות והאוניברסיטאות שמקבלים שכר נאה אך לא נדרשים לעבוד כל כך קשה מאחר ומדובר במערכות גדולות ומבוגרות יותר שמחייבות באבטחה פחות קפדנית.

 

עכשיו שאתם מבינים כמה משרות אבטחה בירושלים יש הרי שאתם מבינים שייתכן מאוד שתעדיפו שאנו נעזור לכם לאתר את העבודה הטובה ביותר עבורכם. עבודת אבטחה בירושלים שתשלב בין לימודים כסטודנטים ואבטחה לצורך פרנסה, עבודת אבטחה בירושלים שתאפשר לכם להרוויח כמה שיותר כסף במינימום זמן, עבודת אבטחה בירושלים שתתאים לאופי השירות הצבאי שלכם ולרובאי / תעודת לוחם שבידכם. תנו לנו לעזור לכם – השאירו פרטים ואנו מתחייבים לחזור אליכם בתוך 24 שעות.


מעוניינים בעבודה באבטחה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם